Tiny Wings

Tiny Wings 2.0.2

Lataj po niezwykle kolorowym niebie

Zalety

  • Proste sterowanie
  • Bardzo dopracowana grafika
  • Klimat gry

Wady

  • Nie obsługuje Game Center
  • Nie ma wsparcia dla retina display

Doskonały
9

Tiny Wings to gra zręcznościowa oparta na ciekawym pomyśle. Odpowiednio sterując ptakiem możesz lecieć coraz dalej przed siebie, docierając na kolejne wyspy. Ogranicza Cię tylko jedno - zachód słońca, który nieubłaganie się zbliża i kończy rozgrywkę. Perfekcyjnie wykonane skoki pozwolą Ci zdobyć punkty i zebrać wartościowe monety.

Czy wiesz jak to jest chcieć, a nie móc? Tak właśnie czuje się główny bohater gry Tiny Wings, czyli mały ptak, którego z powodu zbyt krótkich skrzydeł nie potrafi wznieść się w powietrze. Istnieje jednak sposób, by mu pomóc! Ześlizgując się ze wzgórz, możesz nabrać tak dużego rozpędu, że szybowanie wśród chmur przestanie być jedynie marzeniem.

Gra oferuje 2 tryby gry, co pozwala urozmaicić rozrywkę. W głównym trybie o nazwie "Main" musisz pokonać jak najdłuższy odcinek trasy przed zachodem słońca. Kolejną z opcji jest "Flight School", a więc szkoła latania, w którym ścigasz się skrzydlatym stworkiem z trzema innymi ptasimi kolegami.

Sterowanie w Tiny Wings jest niezmiernie proste. Tak naprawdę wystarczy do tego jeden palec. Dotknij nim ekranu, gdy ptak zjeżdża ze wzgórza, a wtedy zacznie on nabierać prędkości. Kiedy ptaszek znalazł się w dolinie odsuń palec od ekranu i pozwól zwierzakowi na swobodny lot. Jeśli nigdy nie grałeś w tego typu grę, możesz włączyć specjalny dział pomocy. Podpowie Ci on, jak dotykać wyświetlacza, by osiągnąć największą skuteczność.

Tiny Wings jest niewątpliwie wciągającą grą, bardzo dopracowaną graficznie. Może stanowić świetny przerywnik w codziennych obowiązkach.

Tiny Wings

Download

Tiny Wings 2.0.2

Opinie użytkowników o Tiny Wings